STOWARZYSZENIE „RADOMSKIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2001

Aktualności >> DZIEŁA SENIORÓW NA MAZOWSZUDrodzy Seniorzy,

 
       „Bony dla seniorów II” to projekt finansowany ze środków Województwa Mazowieckiego, w którym możecie realizować swoje pasje, zainteresowania, rozwijać już posiadane umiejętności i uczyć się czegoś nowego. Wasze pomysły na realizację spotkań, warsztatów, zajęć plastycznych i rękodzielniczych są niewyczerpane. W trakcie tych zajęć powstają niejednokrotnie prawdziwe „cudeńka”, będące efektem pracy Waszych rąk, Waszych pomysłów i umiejętności. Często możemy je oglądać na przesyłanych do nas zdjęciach.


        Chcemy je jednak pokazać także innym środowiskom senioralnym, grupom, organizacjom i instytucjom wspierającym seniorów na terenie całego Mazowsza. Chcielibyśmy pokazać jak największej liczbie osób to, co udało Wam się stworzyć w ramach zajęć i projektów realizowanych w ramach „Bonów dla seniorów II”.
        Zachęcamy do przesyłania na adres Stowarzyszenia „Radomskie Centrum Przedsiębiorczości” wytworów waszej pracy powstałych w trakcie zajęć i warsztatów realizowanych w ramach projektu. Nie ważne, czy będą to gliniane figurki, makramy, obrazy, rysunki, ozdoby świąteczne, stroiki, dekoracje, albumy. Wszystkie wasze dzieła, którymi chcecie i możecie się z nami podzielić, są bardzo mile widziane.
       Wszystkie nadesłane prace będziemy mogli zaprezentować w trakcie spotkań, konferencji i wydarzeń organizowanych na terenie całego Mazowsza, aby pokazać umiejętności i zdolności mazowieckich seniorów. Będzie to też element promocji Waszej działalności, Waszej kreatywności, umiejętności i pomysłowości. W trakcie wydarzeń wasze prace zostaną właściwie oznaczone i podpisane. Możecie więc pokazać seniorom z innych części Mazowsza Wasze tradycje, historię Waszej miejscowości i zdolności jej mieszkańców.

       Pamiętajcie, aby właściwie zabezpieczyć przesyłane prace na czas transportu. Chcielibyśmy, aby dotarły do nas w całości, aby mogły cieszyć oko w trakcie konferencji, spotkań i wydarzeń jak największej liczby osób na całym Mazowszu.