STOWARZYSZENIE „RADOMSKIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2001

Aktualności >> PAKIETY EDUKACYJNE - WYKŁADY PROWADZONE ZDALNIE!!!
Drogie Seniorki, Drodzy Seniorzy,

 
          Wychodząc naprzeciw aktualnej sytuacji epidemicznej, w której organizacja wykładów bezpośrednich w ramach projektu „Pakiety edukacyjne dla mazowieckich seniorów” została wstrzymana ze względu na Wasze bezpieczeństwo, chcemy Wam zaproponować, w porozumieniu z Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej, jako instytucją finansującą nasz projekt, możliwość organizacji wykładów w trybie zdalnym, z wykorzystaniem łączy internetowych.


        Realizacja wykładów w formie zdalnej pozwoli na Wasz udział w spotkaniach bez konieczności kontaktu bezpośredniego, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, które w obecnym okresie są tak istotne dla zachowania zdrowia i powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa wywołującego epidemię zachorowań na SARS-CoV-2. Sposób realizacji wykładów zdalnych w ramach projektu „Pakiety edukacyjne dla mazowieckich seniorów” został przygotowany w sposób przyjazny dla Was, niewymagający dużej wiedzy i umiejętności informatycznych, aby w spotkaniach mogła wziąć udział jak największa liczba seniorów.

       Szczegółowe warunki realizacji wykładów w formule zdalnej zawarte zostały w poniżej zamieszczonych „Zasadach realizacji projektu”. Dokonane zmiany, umożliwiające realizację wykładów w trybie zdalnym, oznaczone zostały dodatkowym kolorem, aby były lepiej widoczne i łatwiejsze do odnalezienia w całym dokumencie. Nie uległa zmianie procedura zgłaszania chęci organizacji wykładów, nadal mogą to robić podmioty formalne działające na rzecz seniorów, jak też nieformalne grupy seniorów, które zainteresowane są organizacją spotkania na interesujący ich temat.

Chcecie poznać więcej szczegółów na temat warunków organizacji spotkań w trybie zdalnym? Zachęcamy do kontaktu z biurem projektu:

Stowarzyszenie Radomskie Centrum Przedsiębiorczości
Ul. Żeromskiego 51
26-600 Radom
Tel. (48) 360 00 46
e-mail: rcp@radom.net

Pliki do pobrania:
Zasady realizacji projektu
Formularz zgłoszeniowy - Grupa Formalna
Formularz zgłoszeniowy - Grupa Nieformlana
Klauzula Informacyjna